- Aktualności
- >
- Spotkanie ze Świętym Mikołajem.
Spotkanie ze Świętym Mikołajem.
W piątek 5 grudnia nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj. Już od rana dzieci były pełne emocji i z niecierpliwością wypatrywały jego przybycia. Kiedy rozległ się dźwięk dzwonka, a do sali wkroczył Mikołaj nasze dzieci przywitały go głośnym śpiewem. Następnie Mikołaj wręczył każdemu dziecku prezent. Po wspólnym zdjęciu Mikołaj pożegnał się, obiecując, że wróci za rok. Dzieci długo jeszcze rozmawiały o spotkaniu, a atmosfera w przedszkolu była pełna magii i radości.
Mikołajki